×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Резервирај уникатен одмор

Резервирај уникатен одмор

на Малдиви

Дознај повеќе

Уживајте во најголемиот воден парк Атлантис во светот

Уживајте во најголемиот воден парк Атлантис во светот

со неограничен пристапза минимум уплатени 4ноќи во Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites 5*

Дознај повеќе

Бескрајни и песочни плажи

Бескрајни и песочни плажи

на Занзибар

Дознај повеќе

Актуелни понуди

Ве водиме на незаборавно патување


Дубаи

Градот што сите ги остава без зборови

Егзотични патувања

Дозволете си одмор од соништата, само со Voyager и професионална организација

Уживај во најубавиот град во светот со Voyager

Дубаи е град со најмодерни архитектонски достигнувања, најлуксузни хотели, огромни трговски центри, безброј анимации за возрасни и деца. Дубаи е место на престиж и луксуз, а кога пливате во тиркизните води на топлиот Персиски Залив, особено ќе уживате во величествената панорама на градот на „сјај и гламур“.

Види ја целата понуда