×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КЛУБ САТЕЛИТ ЗЛАТИБОР

Опис

ЗЛАТИБОР – ЗИМСКА ИДИЛА

КЛУБ САТЕЛИТ ЗЛАТИБОР

НАПОМЕНИ:

 • Цените  се дадени по лице на ноќ и се однесуваат за услуга ПОЛУПАНСИОН
 • Две деца до 15год со двајца возрасни БЕСПЛАТНО
 • Шведска маса со повеќе врсти храна/салати/пецива ( под 20 лица три врсти храна по избор )
 • Користење СПА центар со затворен базен со солена вода, џакузи со блок за хидромасажа, арома туш и сауна неограничено користење во период од 09-24h ( деца до 20h )
 • Детско катче со Sony Playstation игри
 • Room Service oд 08h  - 21h  преку android / iphone апликација
 • Wi-Fi оптички интернет и дигитална телевизија со повеќе од 300 канали
 • 30% попуст за пијалоци и додатни услуги во ресторанот и 20% попуст на цените за масажи

Во цената не е вклучено

 • Туристичка такса – возрасни ( од 15 год ) изнесува 120,00 RSD од ден, деца ( од 7 до 15 години ) изнесува 60,00 RSD од ден
 • Осигурување за гостите изнесува 15,00 RSD дневно
 • Доплата за домашни миленици изнесува 700 RSD во склоп со правилникот

 


Галерија